Použití kartáčku Sonic Scrubber v koupelně

čistící kartáček

Na sprchové kouty a vany

Nečistota, rez, plíseň, maz,vodní kámen a jiné nečistoty které bývají často usazeny v těžko dostupných místech sprchového koutu a van .Čištění závěsů a drážek dveří. Vše velmi jednoduše odstraníte s použitím SonicSrubber bez sebemenší námahy,drhnutí a zranění. Pro větší účinnost můžete použít čistící prostředek a drážky budou vypadat jako nové.

Doporučené nástavce

Šikmý pro jednoduché čištění ve všech koutech a rozích, střední pro odstranění nečistoty z velkých ploch, tvrdý pro odstranění obzvlášť odolných nečistot, které by vyžadovaly vaši námahu.

Na umývadla

SonicSrubber dokáže vše vyčistit za Vás. Jednoduše odstraní nečistoty na umývadle a z ploch kolem něho. Především v místech, které jsou těžko dostupná jako přepadové otvory,sifony a vodní kámen a nečistoty kolem baterií.

Doporučené nástavce

Šikmý pro jednoduché čištění ve všech koutech a rozích, střední či velký nástavec, tvrdý nástavec

Na WC

Konečně nářadí, které Vám zajistí dokonalou hygienu,bílou čistotu Vaší toalety a jejího okolí.Pro větší účinnost můžete použít vhodný čistící a poté desinfekční prostředek.

Doporučené nástavce

Veškeré nástavce, které mohou být použity na různá místa toalety.

Na dlažbu a její spáry

SonicScubber je perfektní pro čištění spár. Především pak na čištění těžko přístupných míst jako jsou rohy,sifony a dvířka od usazenin,vodního kamene, plísně, nečistot a špíny.

Doporučené nástavce

Šikmý nástavec pro čištění těžko přístupných míst.

Na obklady

Díky své jednoduchosti vám SonicSrubber ulehčí práci při čištění velkých ploch. Jednoduše,rychle a bez námahy vyčistíte veškeré nečistoty z obkladů či podlahy. Pro větší účinnost můžete použít vhodný čistící prostředek.

Doporučené nástavce

Střední či velký nástavec, určený na velké plochy.

Výměnné nástavce a jejich použití

čistící kartáček

Upozornění : Výměnné nástavce pro kuchyně,koupelny a auta jsou odlišné svojí konstrukcí a tvrdostí štětin

  • Šikmý – pomáhá odstranit nečistoty a usazeniny z rohů, drážek, koutů, skulinek či štěrbinek. Je výborný pro bezproblémové čištění těžko přístupných míst. Jednoduché použití při čištění drážek sprchového koutu, rohů v koupelně, okolo umyvadel či stojanu vaší toalety.
  • Tvrdý – díky své tvrdosti dokáže odstranit veškerou odolnou špínu. Nabízí jednoduché použití na usazeniny,vodní kámen, rez, znečištěné sprchové kouty a vany, umyvadla, těsnění a mnoho dalších.
  • Velký – velký nástavec vám bude nápomocen v případě, pokud potřebujete vyčistit velké rovné plochy. Má střední štětiny, které jsou výborné pro univerzální čištění (ani tvrdé, ani měkké)
  • Střední – je výborný na základní úklidové práce (není tvrdý ale ani jemný). Nabízí jednoduché a účinné použití na vany, umyvadla, toalety, sprchy a ostatní koupelnové povrchy.