Použití kartáčku SonicSrubber v kuchyni

Kartáček do kuchyně SonicScrubber si můžete vzít na pomoc i v případě, že čistíte formy na pečení či ostatní velmi znečištěné nádobí. Je také velmi vhodný pro čištění připálených pánví či zaschlého nádobí, struhadel, sít a kuchyňských robotů. S použitím kartáčku SonicScrubber bude čištění jednoduché, rychlé a bez zranění.

Doporučené nástavce

Pro použití na nádobí jsou vhodné veškeré druhy výměnných nástavců, velký, střední, šikmý i tvrdý

Na mikrovlnnou troubu

Některé části mikrovlnné trouby jsou těžko přístupné a obtížně se čistí. S kartáčkem SonicSrubber bude tato práce provedena rychleji a efektivně. Snadné čištění rohů, prolisů a skulinek.

Doporučené nástavce

K použití jsou vhodné veškeré nástavce dle části mikrovlnné trouby, kterou potřebujete vyčistit. Nejlépe se však zde uplatní šikmý nástavec pro čištění rohů a těžko přístupných míst.
1.

Na sporáky a varné keramické desky

Používejte v kombinaci s čistícím prostředkem pro odstranění největších nečistot. Připálené jídlo či znečištěný sporák je vždy problém. S použitím kartáčku SonicSrubber však svou práci zvládnete rychle a bez námahy

Doporučené nástavce

K vyčištění připálených nečistot jsou vhodné veškeré nástavce na SonicSrubber. Záleží pouze na velikosti čištěné plochy a na stupni znečištění.

Na venkovní i interiérové vestavěné grily

Každý miluje venkovní grilování, ale málokdo čištění po něm. Se SonicSrubber vyčistíte svůj gril rychleji a snadněji. Kartáček SonicSrubber veškerou těžkou práci udělá za vás bez nutnosti používat jakékoliv další pomůcky a drátěnky . Můžete jej také použít s čistícím prostředkem na zvlášť odolné nečistoty a připáleniny.

Doporučené nástavce

kuchyn-stojanek.jpg

Velký a střední nástavec pro odstranění středně odolných nečistot, šikmý nástavec pro čištění těžko přístupných míst, jemný nástavec pro dočištění.

Použití v prádelně a při praní

Pomůže vám odstranit zašlé a nepoddajné nečistoty na límečcích a rukávech,pomůže také k lepšímu vyčištění silně znečištěného pracovního oblečení.Vyčistí rychle síta a filtry praček a sušiček.Odstraní zbytky pracích a čistících prostředku z polic a regálů v prádelně..

Doporučené nástavce

Veškeré druhy nástavců jsou vhodné k použití avšak s přihlédnutím na materiál ze kterého je oblečení vyrobeno.

Na hračky

SonicSrubber lze použít také na čištění hraček.

Doporučené nástavce Lze zvolit jakýkoli nástavec dle povahy čištění

Na zablácené boty a ochranné oblečení

Není nutné používat tupý kuchyňský nůž, šroubovák a jiné manuální nářadí proto, abyste odstranili zaschlé bláto na vašich botách. SonicSrubber vám rychle a jednoduše vyčistí vaše špinavé boty bez námahy a rizika zranění.

Doporučené nástavce

Tvrdý pro odstranění odolné špíny a čištění podrážek, střední pro čištění celé plochy bot.

Na ostatní práce v domácnosti

 • okenní tabule a rámy
 • podlahové lišty
 • látky a čalounění (nábytek apod.)
 • koberce
 • kachličky a podlahy
 • vstupní dveře
 • rámy dveří
 • odstraňování prachu
 • leštění stříbra a jiných kovů
 • lustry a jiné svítidla
 • čištění filtrů a mřížek pokojové klimatizace
 • zrcadla a rámy obrazů
 • povrch kamen či krbů
 • golfové hole
 • radiátory a ostatní topné tělesa (pouze suchý proces!!)
 • a mnoho dalších
výměnné nástavce

Výměnné nástavce a jejich použití

Upozornění : Výměnné nástavce pro kuchyně,koupelny a auta jsou odlišné svojí konstrukcí a tvrdostí štětin

 • Šikmý – výborný na čištění rohů, spár, mřížek, štěrbin a mnoho dalších. Ve Vaší domácnosti najde mnoho možností pro jejich uplatnění.
 • Tvrdý – pomůže vám odstranit nejhrubší a nejodolnější špínu z různých povrchů. Je výborný pro čištění mikrovlnné trouby, sporáku, trouby, obkladů a na znečistěné plochy okolí dřezů, okenních rámů a všude jinde..
 • Velký – tento velký kartáč se od koupelnového odlišuje tím, že jeho štětiny jsou tvrdé (na rozdíl od střední tvrdosti v koupelnovém nástavci). Pomůže vám odstranit velmi odolnou špínu z velkých ploch. Ideální pro čištění mikrovlnné trouby, sporáku, trouby, obkladů a na plochu a okolí dřezů, okenních rámů a mnoho dalších.
 • Jemný – vhodný pro čištění poškozených a měkkých povrchů. Klasické nástavce by například popraskaný či narušený povrch mohli ještě více zničit. Jemný kartáč nabízí měkké štětiny pro detailní a šetrné čištění. Používejte na povrchy které jsou náchylné ke snadnému poškrábání. Je vhodný také na čištění látek a koberců.

SonicScrubber výměnné nástavce s čistícími houbičkami

vymenny polstarek

Čistící houbičky se nabízí ve dvou velikostech a třech tvrdostech. Tyto houbičky jsou snadno vyměnitelné. Jednoduše špinavou houbičku odstraníte a nahradíte novou. Lze jej použít na celou řadu domácích prací spolu s běžnými čisticími prostředky. Jemná houbička je vhodná především na sklokeramickou varnou desku a to proto, aby ji nepoškrábala. Střední tvrdostí odstraníte běžné nečistoty z pánví, trouby, mikrovlnky, dřezu či sporáku. Tvrdá houbička se používá na zvlášť znečištěná místa, jako jsou grily, pečící rošty či velké usazeniny. Tyto houbičky jsou velmi efektivní a můžete je použít na mnoho míst ve vaší domácnosti.